יום רביעי, 29/11/2023
האנשים שלי
עמוד הבית » חדשות

הורשע המחבל שביצע את פיגוע הדקירה בכפר סבא ביום הזיכרון

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו "דווקא בתקופה של טרור גואה אנו נדרוש לתת למחבל את העונש המקסימאלי אשר יהווה"

11:07 ,26/12/21
קרדיט: דוברות המשטרה, הפיגוע בכפר סבא
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

בימ"ש המחוזי מרכז בלוד, הרשיע היום (א') את המחבל מחמד רישה בפיגוע הדקירה בכפר סבא ביום הזיכרון לחללי צה"ל. רישה הורשע, לאחר הודאתו, בעבירה של ניסיון לרצח בנסיבות של מעשה טרור ובכניסה לישראל בניגוד לחוק.

בפיגוע הקשה, דקר המחבל רישה את בתיה לבל, 13 פעמים בכל חלקי גופה. לבל פונתה במצב קשה לבית החולים מאיר בכפר סבא. היום הגיעה לבל יחד עם עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו לבימ"ש, להיות נוכחת בעת הרשעת המחבל בניסיון לרצוח אותה.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מסייע ומייצג את לבל כנפגעת עבירה מסר "היום הורשע מחבל טרוריסט אכזר שביצע פיגוע אכזרי בגב' בתיה לבל בעיצמו של יום הזיכרון אך בשל יהדותה. היה חשוב לנו לזרז את הרשעת המחבל שכן מדובר במקרה המעיד על החיתיות של פראי האדם הטרוריסטים. דווקא בתקופה של טרור גואה אנו נדרוש לתת למחבל את העונש המקסימאלי אשר יהווה קריאת כיוון להחמרת ענישה בביתי המשפט ובחקיקה כנגד הטרור האיסלמי."

מתנועת אם תרצו אשר ליוותה את בתיה לבל במאבק להרשעת המחבל נמסר: "מברכים על עשיית הצדק בבית המשפט, אך הדרך עוד ארוכה. אנו דורשים את הענישה המחמירה ביותר. המחבל צריך להירקב בכלא עד יומו האחרון".

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אלימלך אברהם
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו