יום חמישי, 13/06/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » בריאות

עופר אוחנה שנפצע בפיגוע בקרית ארבע שוחרר בחסדי שמים מביה"ח

אוחנה אמר ״אני מודה לצוות בהר הצופים על הדרך הארוכה ועל המקצועיות שתמיד מלווה במאור פנים. בזכותכם אני יוצא מחוזק היום לביתי״ צפו

18:25 ,05/01/23
דוברות הדסה
קרדיט: דוברות הדסה
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

עופר אוחנה, 51, תושב קריית ארבע, נפגע באורח קשה ביותר בפיגוע שארע בתאריך 29/10/22 בקרית ארבע ואת תהליך השיקום בהדסה הר הצופים החל לפני שישה שבועות.

מנהלת מחלקת השיקום בהדסה הר הצופים, פרופ׳ איזבלה שוורץ, מספרת כי אוחנה נלחם בכל כוחותיו כדי לשוב אל היכולות שאיבד בעקבות פציעתו הקשה. ״עופר נפצע באורח קשה ביותר וסבל מפגיעות רבות. הוא הופנה למחלקת השיקום בהדסה הר הצופים כדי להתחיל בעבודה הקשה באמת.

צוות המחלקה, רופאות ואחים ואחיות, פזיותרפיסטים, עובדים סוציאליים ומרפאים בעיסוק, ליוו אותו יום יום בטיפולים שונים, במקצועיות ובהמון סבלנות ונטעו בו אמונה עצמית ותקווה. הוא הוכיח כמה שהוא חזק ואכן עבר ועודנו עובר תהליך מדהים. הוא ימשיך בטיפול בשיקום יום בהדסה הר הצופים ויזכה למעטפת מקצועית על מנת לחזור למעגל חייו הקודם, כך שהצוות כולו ימשיך ללוות אותו במסירות״.

בפרידה מהמחלקה אמר אוחנה:
״אני מודה לצוות בהר הצופים על הדרך הארוכה ועל המקצועיות שתמיד מלווה במאור פנים.
הם לא ויתרו לי לרגע. בזכותכם אני יוצא מחוזק היום לביתי, מצליח ללכת ולחזור לעצמי. יש לפני עוד דרך ארוכה של שיקום, אבל אני מאמין בע"ה שיהיה בסדר. תודה לעם ישראל, לכל מי שדאג והתפלל לשלומי כל העת ותודה למשפחתי״.

כזכור, בפיגוע הירי שהתרחש בשכונת קרית האבות בקרית ארבע, נרצח אדם אחד וארבעה נוספים נפצעו. מצבו של אחד הנפגעים, גבר בשנות השישים לחייו הוגדר תחילה אנוש אולם בבית החולים הדסה עין גרם לשם הובהל באמצעות מסוק צבאי – נאלצו לקבוע את מותו.

דוברות מדא

קרדיט: דוברות מדא

נמלט לכיכר סמוכה, נדרס - ונורה. המחבל מוחמד כאמל אלג'עברי

קרדיט: נמלט לכיכר סמוכה, נדרס - ונורה. המחבל מוחמד כאמל אלג'עברי

קרדיט: דוברות הדסה

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של מיכאל גמליאל
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו