יום ראשון, 19/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

מתכוננים לסבב הבא? צה"ל ימגן 30 גני ילדים בשדרות ובעוטף עזה

סגן שר הביטחון, אלון שוסטר: "ההתמגנות היא סוגייה קריטית לחוסנם של הישובים בקווי העימות.

10:21 ,11/01/22
קרדיט: משרד הביטחון, גן ילדים בעוטף עזה
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

שר הביטחון, בני גנץ, אישר את המלצת משרד הביטחון וצה"ל לצאת לפרויקט רחב למיגון גני ילדים בעוטף עזה, לראשונה מאז שנת 2017. פיקוד העורף ואגף ההנדסה והבינוי ביצעו בשבועות האחרונים עבודת מיפוי של גני ילדים בשדרות ובישובי עוטף עזה, שדורשים מיגון חדש או אחזקה של מיגון קיים. רשימת הגנים והישובים אושרה בידי מנכ"ל משרד הביטחון, אלוף (מיל') אמיר אשל ומפקד פיקוד העורף, אלוף אורי גורדין ותצא לביצוע בתקופה הקרובה בשיתוף עם הרשויות.

סגן שר הביטחון, אלון שוסטר: "ההתמגנות היא סוגייה קריטית לחוסנם של הישובים בקווי העימות. כראש מועצה לשעבר בעוטף עזה וכסגן שר הביטחון בהווה, אני גאה להיות חלק ממהלך שיפור המיגון בגני ילדים בעוטף. המענה שאנחנו מעניקים, יאפשר במצבי חירום לשמור על הביטחון האישי של ילדי העוטף ובשיגרה – לתת שקט להורים, לצוות החינוכי ולילדים. לאחר שאישרנו את תקציב המדינה בנובמבר האחרון, מערכת הביטחון פועלת יומם ולילה לקידום תהליכי מיגון בעוטף עזה, באשקלון ובקו העימות הצפוני."

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של אליעזר כץ
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו