שבת, 18/05/2024
האנשים שלי
עמוד הבית » צבא וביטחון

גלנט לבלינקן: "מחויבים להשבת החטופים, ערוכים למשימה ברפיח"

שר הביטחון גלנט אירח את מזכיר המדינה האמריקני בלינקן במעבר כרם שלום בגבול עזה. השניים דנו במאמצים להשבת החטופים ובהיערכות לפעולה צבאית ברפיח

20:17 ,01/05/24
תקשורת שר הביטחון
קרדיט: תקשורת שר הביטחון
בואו לכתוב בחבּוּרֶה!

חבּוּרֶה בנויה מתוכן גולשים.
גם אתם מעוניינים לכתוב ולהשפיע?
הצטרפו והעלו עכשיו את התוכן שלכם

הצטרפות

שר הביטחון יואב גלנט אירח היום את מזכיר המדינה האמריקני אנתוני בלינקן לביקור במעבר הסחורות "כרם שלום" בגבול רצועת עזה. בתחילה, סיירו השניים בקיבוץ ניר עוז שספג פגיעות במתקפת הטילים של חמאס.

לאחר מכן, קיימו גלנט ובלינקן פגישה מצומצמת במעבר כרם שלום בהשתתפות הרמטכ"ל, מנכ"ל משרד הביטחון ובכירים נוספים. גורמי המקצוע סקרו את המאמצים ההומניטריים לסיוע לאוכלוסייה האזרחית ברצועה והפעולות למניעת ירי דו-צדדי מהחמאס.

בהמשך, השניים סיירו בתחנות הבידוק במעבר וצפו בתהליך בדיקת הסחורות. בפגישה המצומצמת, שוחחו גלנט ובלינקן על המאמצים להשבת החטופים והצורך בהמשך הפעולה הצבאית נגד החמאס.

"אנחנו נחושים לעשות כל פעולה כדי להחזיר את חטופינו הביתה – זה נכון ערכית ומוסרית, וזוהי מטרת מלחמה מוצהרת," אמר גלנט. "יחד עם זאת, צה"ל נערך לבצע כל משימה מבצעית במרחב רפיח, בכפוף להנחיותיי".

הביקור המשותף של השניים במעבר כרם שלום היווה הזדמנות לתיאום עמדות בנוגע למאבק בחמאס והצורך בהשבת החטופים והנעדרים מרצועת עזה, תוך דגש על הפעילות ההומניטרית לאזרחים.

חבּוּרֶה מספקת פלטפורמה לכותבי תוכן ואינה אחראית על איכות ואמינות התוכן ובכלל. לדיווח על טעות או הפרת זכויות ולכל דיווח על התוכן לחץ כאן. ייתכן שהתמונות בכתבה יהיו כפופות לזכויות יוצרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות של ישראל מרדכי
עוד באותו מדור
ajax loader
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
- תוכן בבדיקה טרם עלה לאתר -
האפליקציה שלנו מחכה לכם התקינו עכשיו